Busy z Wrocławia do Niemiec.

Busy z Wrocławia do Niemiec

Busy z Wrocławia do Niemiec. Przewóz osób busami na trasie Dolny Śląsk – Niemcy.

Oferujemy wygodne i bezpieczne podróże busami z Wrocławia do Niemiec. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, które są komfortowe i wyposażone w udogodnienia. Nasze kursy na trasie z Dolnego Śląska do Niemiec odbywają się każdego dnia. Zapewniamy przewóz osób bezpośrednio z jednego adresu pod drugi. Odbieramy pasażerów z wskazanego miejsca i dostarczamy ich pod wybrany adres. Nasza międzynarodowa usługa przewozu osób z województwa dolnośląskiego umożliwia szybkie dotarcie do celu bez konieczności przesiadek.

Aby zapewnić Państwu przyjemność podróżowania nasze busy są wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele, miejsce na bagaż. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje, są profesjonalni i dbają o bezpieczeństwo pasażerów. Znają trasę i zobowiązują się do dostarczenia Państwa w wyznaczone miejsce w terminie.

Busy z Wrocławia do Niemiec: +48 506 600 201

Oferowany przewóz osób do Niemiec odbywa się z Dolnego Śląska, ale również z województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego.

Busy z Dolnego Śląska do Niemiec: Oleśnica, Bierutów, Dziadowa Kłoda, Syców, Międzybórz, Twardogóra, Dobroszyce, Milicz, Żmigród, Prusice, Trzebnica, Wińsko, Wąsosz, Brzeg Dolny, Wołów, Góra, Wrocław, Środa Śląska, Legnica, Ścinawa, Lubin, Polkowice, Głogów, Przemków oraz inne okoliczne miejscowości.

Przewozy z Wielkopolski do Niemiec: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Turek, Konin, Pleszew, Krotoszyn, Jarocin, Września, Słupca, Poznań, Śrem, Kościan, Wolsztyn oraz inne okoliczne miejscowości.

Przewóz osób do Niemiec z Lubuskiego: Słubice, Międzyrzecz, Sulęcin, Sulechów, Świebodzin, Kargowa, Babimost, Sława, Wschowa, Szlichtyngowa, Zielona Góra, Nowa Sól, Nowe miasteczko, Szprotawa, Cybinka, Gubin, Lubsko, Kożuchów, Żary, Żagań oraz inne okoliczne miejscowości.

Busy z Niemiec do Polski: Berlin, Magdeburg, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Münster, Hamm, Essen, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, Vechta, Meppen, Cloppenburg, Bremen, Oldenburg.

Oferujemy również przewóz osób z Polski do Holandii.

Aby uzyskać więcej informacji o przewozie osób busami lub dokonać rezerwacji zapraszamy do kontaktu:

+48 506 600 201
www.abartbus.pl

Wynajem busa – wynajem samochodu

Abartbus przewóz osób – oferujemy również wynajem busa. Umożliwiamy wynajem samochodu krótko jak i długoterminowy. W naszej flocie można znaleźć busy 9-osobowe. Oferujemy wynajem busa z kierowcą lub bez kierowcy.
Więcej informacji: wynajem busa

Jesteśmy na Facebook: Abartbus Facebook


Opublikowano

w

przez

Tagi: